Strona istnieje od: 2001:09:01
Stronę odwiedziło:1440028 gości.
Dzisiaj stronę odwiedziło 1548 gości
Wczoraj stronę odwiedziło 212 gości

Witamy!

Nasza szkoła znajduje się w województwie dolnośląskim, na skraju Borów Dolnośląskich - jednego z największych kompleksów leśnych w Polsce. Nasz powiat - Bolesławiec - znany jest w całej Europie z ceramiki (Ceramika Bolesławiecka - Bunzlauer Keramik). Tutaj także zmarł - w pogoni za Napoleonem - feldmarszałek Michaił Kutuzow. Cesarz Fryderyk postawił mu do dziś stojący obelisk.

Uczą się u nas uczniowie z kilku wiosek gminy Nowogrodziec: Zebrzydowej, Nowej Wsi, Kierżna, Parzyc i Bieńca.


ZDALNE LEKCJE
ZASTĘPSTWA

Co nowego w szkole?

Próbny egzami ósmoklasisty

Ze względu na próbny egzamin ósmoklasisty klasa VIII w dniach 30, 31 marca oraz 1 kwietnia nie ma zajęć planowanych. Uczniowie samodzielnie pobierają zadania i rozwiązuję je od godziny 9.00 każdego dnia w sposób opisany na stronie MEN

Odesłanie prac następuje w sposób ustalony przez wychowawcę klasy

A.Kril 2020-03-27

Szanowni Rodzice,
W Ministerstwie Edukacji Narodowej opracowany został poradnik, przybliżający zasady stosowania zdalnych form edukacji - zapraszamy do zapoznania się z nim.

PORADNIK

Anna Wodas 2020-03-25
Komunikat Dyrektora Szkoły

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Okres pracy zdolnej dla szkół uległ znacznemu wydłużeniu. W tej sytuacji Dyrektor Szkoły podjął decyzję o uporządkowaniu systemu komunikacji między uczniami, rodzicami i nauczycielami.

Wiadomości

Zasadniczym sposobem komunikacji jest moduł wiadomości w dzienniku elektronicznym. Moduł ten pozwala na wysyłanie wiadomości do każdego z nauczycieli, w tym także wychowawców. Informacja o nowej wiadomości zostaje także wysłana na email użytkownika.

Zajęcia zdalne

Zajęcia szkolne będą realizowane według rozkładu stałego dla każdej z klas. Rozkład został opublikowany na stronie szkoły - link i obowiązuje od 25 marca

W tych dniach w dzienniku elektronicznym w module ZADANIA DOMOWE publikowane będą zagadnienia do opracowania przez uczniów. W ten sposób uczeń-rodzic w jednym miejscu zobaczy wszystkie zadania, które powinien wykonać danego dnia. Szczegółowe zadania, tak jak dotychczas, będą się pojawiać w module ZDALNE LEKCJE na stronie szkoły bądź innych miejscach ustalonych przez nauczyciela.

Dostęp do dziennika

W związku z tym niezbędne jest, by zarówno rodzice, jak i starsi uczniowie regularnie sprawdzali wiadomości i zadania domowe opisane w dzienniku.

Odnośnik do dziennika elektronicznego umieszczony jest na stronie szkolnej (po lewej stronie). Jedynym warunkiem dostępu do dziennika jest rejestracja w systemie adresu e-mail rodzica lub ucznia. Opis zakładania konta i pierwszego logowania opisany jest tutaj. Konto ucznia i konto rodzica są osobnymi kontami. Ze względu na możliwość komunikacji z wychowawcą rodzic nie powinien udostępniać dzieciom swoich danych logowania.

Jeśli w systemie nie ma adresu emailowego utworzenie konta i zalogowanie w dzienniku nie będzie możliwe. W takiej sytuacji proszę się skontaktować z wychowawcą w celu dopisania adresu.

A.Kril 2020-03-23
więcej ogłoszeń znajduje się tutaj