Strona istnieje od: 2001:09:01
Stronę odwiedziło:999741 gości.
Dzisiaj stronę odwiedziło 360 gości
Wczoraj stronę odwiedziło 170 gości

Można dziecko wychować jak najlepiej, ale gdy przyjdzie towarzystwo i dziecko będzie chciało temu towarzystwu dorównać by nie być odludkiem sięgnie po papierosy alkohol itp i żadna szkoła rodzice czy pedagog nie pomoże zresztą drodzy dorośli rozliczcie się z waszych lat młodości i przypomnijcie sobie ile wy sami robiliście rzeczy na których rodzice wam nie pozwalali
..... 2019-10-14
Od wychowywania są rodzice i dom rodzinny. Tam dzieci dostają wskazówki i wzorce, a ich późniejsze postępowanie/zachowanie to efekt tegoż wychowania. A więc do roboty rodzice i nie oglądać się wiecznie na szkołę, bo to wasz obowiązek.
:) 2019-10-14
Jak dzieci będą chciały to będą palić koło szkoły w domu na podwórku czy gdziekolwiek indziej.. Dorosły jak pali papierosa to krzyczycie na niego bo wasza pociecha to widzi?? Co niektórzy robią aferę bez powodu jakby nie mieli innych problemów , tym bardziej, że większość z dorosłych też robiła "zakazane" rzeczy
... 2019-10-10
Wydaję mi się, że rodzice nie do końca mają wpływ na to co robią ich dzieci na terenie szkoły. Natomiast nauczyciel na dyżurze ma obowiązek tego dopilnować, aby nie dochodziło do takich rzeczy.
... 2019-10-09
Szczerze mówiąc niezależnie od tego jak kadra nauczycielska by się starała to dorastające i czasem nawet zbuntowane dzieciaki będą robić swoje. Nieraz były warsztaty, ankiety i rozmowy o paleniu i uczniowie nie przejmowali się podejmowanym tematem. Myślę, że tutaj nauczyciele nie mogę wiele zaradzić. Większe znaczenie mają w tej sprawie rodzice.
ktos 2019-10-08
Dzieci z tej szkoły jak paliły papierosy tak dalej palą i dają zły przykład młodszym. Proszę o zrobienie czegoś z tym.
.... 2019-10-07
Napisz coś!
autor:
Przepisz kod z obrazka