Informacja

Informacja Marszałka Województwa Dolnośląskiego nt. listy ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży dla województwa dolnośląskiego

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

w trosce o stan psychiczny dzieci i młodzieży spowodowany pandemią, prowadzone są działania na rzecz upowszechniania wiedzy o zdrowiu psychicznym oraz miejscach, gdzie można otrzymać profesjonalną pomoc.
W związku z tym prosimy o zapoznanie się z listą ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej z terenu województwa dolnośląskiego, które nieodpłatnie i bez konieczności posiadania skierowania udzielają pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży. Dzięki uzyskaniu szybkiej i ogólnodostępnej pomocy można zapobiec pogorszeniu zdrowia pacjentów i uniknąć hospitalizacji, która jest trudnym doświadczeniem dla młodej osoby.
Prosimy wszystkich Państwa oraz zainteresowanych poprawą kondycji psychicznej młodych ludzi, szczególnie dotkniętych problemami podczas nauczania zdalnego, o rozpropagowanie powyższej informacji wśród pedagogów, rodziców, uczniów i wszystkich zainteresowanych.

Lista ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży dla województwa dolnośląskiego

Anna Wodas
2021-06-07 00:00:00
Dzień Dziecka w przedszkolu
1 czerwca to święto wszystkich dzieci. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen radości i niespodzianek. Na początku dzieci oglądały wybrane przez siebie bajki. Później przyszedł czas na słodycze i malowanie buziek. Były też różne zabawy w sali oraz na placu. Na zakończenie dzieci zabawiły się w wędkarzy i musiały złowić sobie na wędkę swój prezencik.

  


Dzieci do domów wracały z szerokimi uśmiechami na twarzy oraz symbolicznymi podarunkami w dłoniach. Zdecydowanie był to najradośniejszy dzień ze wszystkich.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Tekst i foto: U. Bochenek

Anna Wodas
2021-06-01 00:00:00
Radosnego Dnia Dziecka!Anna Wodas
2021-06-01 00:00:00
Ankieta ewaluacyjna

Szanowni Państwo,
poprzez dziennik elektronicznych została wysłana do Państwa ankieta, dotycząca programu szkolnego Czytam-rozumiem. W pierwszym etapie anonimowe badanie obejmuje Rodziców/Opiekunów uczniów klas 4 - 8. Bardzo prosimy o udzielenie odpowiedzi do 06.06.2021. Serdecznie dziękujemy!

Anna Wodas
2021-05-31 00:00:00
Zakończenie nauki zdalnej
W związku z zakończeniem nauki zdalnej przypominamy, że udostępniony przez szkołę sprzęt podlega niezwłocznemu zwrotowi.
A.Kril
2021-05-31 00:00:00
Dni wolne od zajęć
Przypominamy, że 27 maja (egzamin ósmoklasisty) oraz 4 czerwca są dniami wolnymi od zajęć. Autobus szkolny kursuje 27 maja tylko dla uczniów 8 klasy - odjazd autobusu po egzaminie o godzinie 11.00.
A.Kril
2021-05-26 00:00:00